четвер, 19 травня 2016 р.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПАРАФІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 19 ТРАВНЯ 2016 РОКУ

Протокол

№33 Про внесення змін до річного розпису асигнувань загального фонду селищного бюджету на 2016 рік.

№34 Про внесення зміни до річного розпису асигнувань спеціального фонду селищного бюджету на 2016 рік.

№35 Про надання матеріальної допомоги Хакимову Владиславу Петровичу учаснику антитерористичної операції – жителю с. Южне.

№36 Про надання матеріальної допомоги Хакімову Андрію Петровичу учаснику антитерористичної операції – жителю с. Южне.

№37 Про надання матеріальної допомоги Виставному Сергію Володимировичу учаснику антитерористичної операції – жителю с. Южне.

№38 Про надання матеріальної допомоги Андрусенко Любові Петрівні на лікуваня сина Андрусенко Романа Олеговича.

№39 Про надання матеріальної допомоги Андрусенко Лідії Миколаївни на ремонт покрівлі житлового будинку.

№40 Про надання пільгового кредиту Чернігіським обласним фондом підтримки індивідуального Будівництва на селі.

№41 Про виконання селищного бюджету за І квартал 2016 року.

№42 Про захист житлових прав дитини позбавленої батьківського піклування Гальчука Микити Євгенійовича.

№43 Про уповноваження із вчинення нотаріальних дій.

№44 Про покладання відповідальності за зберігання і використання печаток.

№45 Про відшкодування КП ВКГ « Ічень» різниці в тарифі на послуги з централізованого водовідведення та водопостачання.

№46 Про створення дільниць для оповіщення і збору військовозобов’язаних та техніки на території Парафіївської селищної ради.