вівторок, 24 травня 2016 р.

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 8 СЕСІЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

1. Про затвердження проектно-кошторисноїдокументації на капітальний ремонтдаху селищного будинку культури.
  2. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі та заміну вікон ІваницькогоДНЗ «Сонечко».
  3. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт (заміну вікон) Іваницької ЗОШ І-ІІІступенів.
  4. Про затвердження проектно-кошторисноїдокументації на капітальний ремонт покрівлі, фасаду та заміну вікон Парафіївського ДНЗ №1 «Малятко».
  5. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі та заміну вікон Парафіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  6. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі Южненського будинку культури.
  7. Про затвердженнядоговору на капітальний ремонт покрівліта заміну вікон Іваницького ДНЗ «Сонечко».
  8. Про затвердженнядоговору на капітальний ремонт (замінавікон) Іваницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  9. Прозатвердження договоруна капітальний ремонт покрівлі та замінувікон Парафіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  10. Про затвердженнядоговору на капітальний ремонт покрівлі,фасаду та заміну вікон Парафіївського ДНЗ №1 «Малятко».
  11. Про затвердженнядоговору на капітальний ремонт покрівліЮжненського будинку культури.
  12. Про створеннякомунального закладу «Парафіївськийцентр первинної медико - санітарноїдопомоги» Парафіївської селищної ради.
  13. Про внесеннязмін до рішення третьої сесії селищноїради від 29.12.2015 «Про селищний бюджет на2016 рік».