четвер, 26 травня 2016 р.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ 8-ї СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

№138 Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху Парафіївського селищного будинку культури.

№139 Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі Южненського будинку культури.

№140 Про затвердження договору на капітальний ремонт (заміна вікон) Іваницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

№142 Про затвердження договору на капітальний ремонт покрівлі та заміну вікон Парафіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

№143 Про затвердження договору на капітальний ремонт покрівлі, фасаду та заміну вікон Парафіївського ДНЗ №1 «Малятко».

№144 Про затвердження договору на капітальний ремонт покрівлі Южненського будинку культури.

145 Про затвердження договору на капітальний ремонт даху селищного будинку культури

№146 Про внесення змін до виконавчого комітету Параіївської селищної ради сьомого скликання