четвер, 28 липня 2016 р.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПАРАФІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 27 ЛИПНЯ 2016 РОКУ

№55  Про відзначення Дня Прапора та 25 річниці Дня незалежності України.

№56 Про план діяльності Парафіївської селищної ради з підготовки регуляторних актів на 2016 рік.

№57 Про створення мобільно-консультативних пунктів на території Парафіївської селищної ради.

№58 Про підготовку до опалювального періоду установ комунальної власності об»єднаної територіальної громади.

№59 Про захист житлових прав дитини позбавленої батьківського піклування Степанова Віталія Миколайовича.

№60 Про внесення зміни до річного розпису асигнувань спеціального фонду селищного бюджету на 2016 рік.

№61 Про надання пільгового кредиту Чернігіським обласним фондом підтримки індивідуального будівництва на селі.

№62 Про надання дозволу на будівництво газопроводу середнього тиску до житлового будинку Фесан Надії Григорівни.

№63 Про надання дозволу на будівництво водогону жительці смт.Парафіївка Іващенко Людмилі Миколаївні.

№64 Про надання матеріальної допомоги Куді Ігорю Миколайовичу учаснику антитерористичної операції – жителю с. Купина.

№65 Про надання матеріальної допомоги Середенко Богдану Сергійовичу учаснику антитерористичноїоперації – жителю с. Іваниця.

№67 Про затвердження Порядку прийняття регуляторних актів.