четвер, 28 липня 2016 р.

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ Х (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРИЙНЯТІ РІШЕННЯ

№ 192 Про внесення змін до рішення третьої сесії селищної ради сьомого скликання від 29.12.2015 року "Про селищний бюджет на 2016 рік"

№193 Про укладення договору на здійснення технічного нагляду на об'єкті: "Капітальний ремонт даху селищного будинку культури Парафіївської селищної ради"

№194 Про порядок використання коштів, одержаних від плати за навчання у Парафіївській дитячій музичній школі Парафіївської селищної ради

№195 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ "Нива-плюс"

ПИТАННЯ ЗНЯТІ З ПОРЯДКУ ДЕННОГО
  1. Про укладення договору на здійснення технічного нагляду на об’єкті Южненський ДНЗ «Сонечко».
  2.  Про затвердження проектно-кошторисної  документації на капітальний ремонт Южненського ДНЗ «Сонечко».
  3. Про укладення договору на капітальний ремонт Южненського ДНЗ «Сонечко».